CPSL03R0330JB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL03R0330JB145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSL03R0330JB145
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.033 OHM 3W 5% 4LEAD
Fitxak: CPSL03R0330JB145.pdf
  • Mezua
CPSL03R0330JB145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSL03R0330JB145 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.033 OHM 3W 5% 4LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8935 pcs Datuen fitxa CPSL03R0330JB145.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPSL Erresistentzia 33 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 33 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound