CPSL03R0100HB145
Dale / VishayDale / Vishay
CPSL03R0100HB145 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPSL03R0100HB145
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 3W 3% 4LEAD
Fitxak: CPSL03R0100HB145.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPSL03R0100HB145ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPSL03R0100HB145 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.01 OHM 3W 3% 4LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10271 pcs Datuen fitxa CPSL03R0100HB145.pdf
tolerantzia ±3% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPSL Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 mOhms ±3% 3W Through Hole Resistor Axial, Radial Current Sense, Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CPSL03R0100JB143
CPSL03R0100JB143
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.01 OHM 3W 5% 4LEAD
Stockean: 10303 pcs
Deskarga: CPSL03R0100JB143.pdf
RFQ
CPS258-M
CPS258-M
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: 48V OUTPUT 250W 2