CPR2091R00JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR2091R00JE10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR2091R00JE10
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 91 OHM 20W 5% RADIAL
Fitxak: CPR2091R00JE10.pdf
  • Mezua
CPR2091R00JE10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR2091R00JE10 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 91 OHM 20W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6694 pcs Datuen fitxa CPR2091R00JE10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Series CPR Erresistentzia 91 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 91 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound