CPR2030R00KE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR2030R00KE10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR2030R00KE10
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 30 OHM 20W 10% RADIAL
Fitxak: CPR2030R00KE10.pdf
  • Mezua
CPR2030R00KE10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR2030R00KE10 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 30 OHM 20W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7272 pcs Datuen fitxa CPR2030R00KE10.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 2.498" L x 0.500" W (63.45mm x 12.70mm)
Series CPR Erresistentzia 30 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 30 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound