CPR10R9100JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR10R9100JE10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR10R9100JE10
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.91 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: CPR10R9100JE10.pdf
  • Mezua
CPR10R9100JE10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR10R9100JE10 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.91 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7510 pcs Datuen fitxa CPR10R9100JE10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 910 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 910 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound