CPR101K500KF10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR101K500KF10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR101K500KF10
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.5K OHM 10W 10% RADIAL
Fitxak: CPR101K500KF10.pdf
  • Mezua
CPR101K500KF10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR101K500KF10 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.5K OHM 10W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7517 pcs Datuen fitxa CPR101K500KF10.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.888" L x 0.375" W (47.96mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 1.5 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.5 kOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound