CPR071K100JE10
Dale / VishayDale / Vishay
CPR071K100JE10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR071K100JE10
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.1K OHM 7W 5% RADIAL
Fitxak: CPR071K100JE10.pdf
  • Mezua
CPR071K100JE10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR071K100JE10 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.1K OHM 7W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6822 pcs Datuen fitxa CPR071K100JE10.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.398" L x 0.375" W (35.51mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 1.1 kOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.1 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound