CPR0560R00KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR0560R00KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR0560R00KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 60 OHM 5W 10% RADIAL
Fitxak: CPR0560R00KB14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CPR0560R00KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR0560R00KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 60 OHM 5W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10102 pcs Datuen fitxa CPR0560R00KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 60 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 60 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound