CPR052R700KE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR052R700KE31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR052R700KE31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.7 OHM 5W 10% RADIAL
Fitxak: CPR052R700KE31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPR052R700KE31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR052R700KE31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.7 OHM 5W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 65135 pcs Datuen fitxa CPR052R700KE31.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 1.060" L x 0.375" W (26.92mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.360" (9.14mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound