CPR03390R0JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03390R0JE14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR03390R0JE14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 390 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: CPR03390R0JE14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CPR03390R0JE14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR03390R0JE14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 390 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9385 pcs Datuen fitxa CPR03390R0JE14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 390 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 390 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound