CPR03360R0JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR03360R0JE31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR03360R0JE31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 360 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: CPR03360R0JE31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPR03360R0JE31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR03360R0JE31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 360 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67670 pcs Datuen fitxa CPR03360R0JE31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 360 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 360 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound