CPR031R200KE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPR031R200KE14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR031R200KE14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.2 OHM 3W 10% RADIAL
Fitxak: CPR031R200KE14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
CPR031R200KE14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR031R200KE14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.2 OHM 3W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10074 pcs Datuen fitxa CPR031R200KE14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 1.2 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.2 Ohms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound