CPR0318R00JE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPR0318R00JE31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPR0318R00JE31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 18 OHM 3W 5% RADIAL
Fitxak: CPR0318R00JE31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPR0318R00JE31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPR0318R00JE31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 18 OHM 3W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52034 pcs Datuen fitxa CPR0318R00JE31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.906" L x 0.375" W (23.00mm x 9.53mm)
Series CPR Erresistentzia 18 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.375" (9.53mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound