CPL15R0700FE143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0700FE143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL15R0700FE143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.07 OHM 15W 1% AXIAL
Fitxak: CPL15R0700FE143.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CPL15R0700FE143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL15R0700FE143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.07 OHM 15W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1037 pcs Datuen fitxa CPL15R0700FE143.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Series CPL Erresistentzia 70 mOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 70 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound