CPL15R0500FE31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL15R0500FE31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL15R0500FE31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 15W 1% AXIAL
Fitxak: CPL15R0500FE31.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPL15R0500FE31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL15R0500FE31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.05 OHM 15W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30949 pcs Datuen fitxa CPL15R0500FE31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.500" W (47.63mm x 12.70mm)
Series CPL Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound