CPL10R0900FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0900FB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL10R0900FB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL
Fitxak: CPL10R0900FB31.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPL10R0900FB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL10R0900FB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.09 OHM 10W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 29061 pcs Datuen fitxa CPL10R0900FB31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Series CPL Erresistentzia 90 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 90 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound