CPL10R0200JE14
Dale / VishayDale / Vishay
CPL10R0200JE14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL10R0200JE14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CPL10R0200JE14.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CPL10R0200JE14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL10R0200JE14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1019 pcs Datuen fitxa CPL10R0200JE14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Series CPL Erresistentzia 20 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 20 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CPL10R0200JB313
CPL10R0200JB313
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.02 OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 44105 pcs
Deskarga: CPL10R0200JB313.pdf
RFQ
CPL10R0200JE313
CPL10R0200JE313
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 59500 pcs
Deskarga: CPL10R0200JE313.pdf
RFQ
CPL10R0200JE143
CPL10R0200JE143