CPL05R0900FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0900FB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL05R0900FB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL
Fitxak: CPL05R0900FB31.pdf
  • Mezua
CPL05R0900FB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL05R0900FB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34053 pcs Datuen fitxa CPL05R0900FB31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPL Erresistentzia 90 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 90 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CPL05R0900FB313
CPL05R0900FB313
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.09 OHM 5W 1% AXIAL