CPL05R0400HB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL05R0400HB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL05R0400HB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.04 OHM 5W 3% AXIAL
Fitxak: CPL05R0400HB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPL05R0400HB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL05R0400HB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.04 OHM 5W 3% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 36364 pcs Datuen fitxa CPL05R0400HB31.pdf
tolerantzia ±3% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPL Erresistentzia 40 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 40 mOhms ±3% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound