CPL03R0500JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPL03R0500JB143 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPL03R0500JB143
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL
Fitxak: CPL03R0500JB143.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPL03R0500JB143ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPL03R0500JB143 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.05 OHM 3W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10375 pcs Datuen fitxa CPL03R0500JB143.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.875" L x 0.313" W (22.22mm x 7.94mm)
Series CPL Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Konposizio Wirewound