CPF11K2000JKEE6
Dale / VishayDale / Vishay
CPF11K2000JKEE6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPF11K2000JKEE6
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RESISTOR METAL FILM 1W 1.20K OHM
Fitxak: CPF11K2000JKEE6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
CPF11K2000JKEE6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPF11K2000JKEE6 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RESISTOR METAL FILM 1W 1.20K OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 508556 pcs Datuen fitxa CPF11K2000JKEE6.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Series CPF Erresistentzia 1.2 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak CPF1.20KDTR
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 230°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.2 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Film