CPCP106K200JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP106K200JB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP106K200JB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.2K OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: CPCP106K200JB31.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCP106K200JB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP106K200JB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.2K OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 34608 pcs Datuen fitxa CPCP106K200JB31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCP Erresistentzia 6.2 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.2 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound