CPCP1062R00JB311
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP1062R00JB311 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP1062R00JB311
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 62 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: CPCP1062R00JB311.pdf
  • Mezua
CPCP1062R00JB311ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP1062R00JB311 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 62 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 21305 pcs Datuen fitxa CPCP1062R00JB311.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCP Erresistentzia 62 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Non-Inductive, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 62 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Non-Inductive, Safety Wirewound Konposizio Wirewound