CPCP101R250FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP101R250FB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP101R250FB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.25 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: CPCP101R250FB32.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPCP101R250FB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP101R250FB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.25 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10199 pcs Datuen fitxa CPCP101R250FB32.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCP Erresistentzia 1.25 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.25 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound