CPCP05R1000FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05R1000FB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP05R1000FB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 5W 1% RADIAL
Fitxak: CPCP05R1000FB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCP05R1000FB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP05R1000FB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.1 OHM 5W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55875 pcs Datuen fitxa CPCP05R1000FB31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCP Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound