CPCP053K600FB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP053K600FB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP053K600FB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.6K OHM 5W 1% RADIAL
Fitxak: CPCP053K600FB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCP053K600FB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP053K600FB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.6K OHM 5W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55620 pcs Datuen fitxa CPCP053K600FB31.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCP Erresistentzia 3.6 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.6 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound