CPCP05392R0FB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP05392R0FB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP05392R0FB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 392 OHM 5W 1% RADIAL
Fitxak: CPCP05392R0FB32.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CPCP05392R0FB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP05392R0FB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 392 OHM 5W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9244 pcs Datuen fitxa CPCP05392R0FB32.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCP Erresistentzia 392 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 392 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound