CPCP051K200JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCP051K200JB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCP051K200JB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.2K OHM 5W 5% RADIAL
Fitxak: CPCP051K200JB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCP051K200JB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCP051K200JB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.2K OHM 5W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 53272 pcs Datuen fitxa CPCP051K200JB31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCP Erresistentzia 1.2 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.2 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound