CPCL05R0540HB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCL05R0540HB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCL05R0540HB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.054 OHM 5W 3% RADIAL
Fitxak: CPCL05R0540HB32.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPCL05R0540HB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCL05R0540HB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.054 OHM 5W 3% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9930 pcs Datuen fitxa CPCL05R0540HB32.pdf
tolerantzia ±3% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCL Erresistentzia 54 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 54 mOhms ±3% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound