CPCF072K200KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF072K200KE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCF072K200KE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2K OHM 7W 10% RADIAL
Fitxak: CPCF072K200KE66.pdf
  • Mezua
CPCF072K200KE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCF072K200KE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2K OHM 7W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59753 pcs Datuen fitxa CPCF072K200KE66.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCF Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.50mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±10% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film