CPCF0575K00KE32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0575K00KE32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCF0575K00KE32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 75K OHM 5W 10% RADIAL
Fitxak: CPCF0575K00KE32.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPCF0575K00KE32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCF0575K00KE32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 75K OHM 5W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9246 pcs Datuen fitxa CPCF0575K00KE32.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCF Erresistentzia 75 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.003" (25.48mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 kOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film