CPCF0347K00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCF0347K00KE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCF0347K00KE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47K OHM 3W 10% RADIAL
Fitxak: CPCF0347K00KE66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCF0347K00KE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCF0347K00KE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 47K OHM 3W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 417258 pcs Datuen fitxa CPCF0347K00KE66.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Series CPCF Erresistentzia 47 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.984" (24.99mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47 kOhms ±10% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film