CPCC10R6800KB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC10R6800KB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC10R6800KB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.68 OHM 10W 10% RADIAL
Fitxak: CPCC10R6800KB32.pdf
  • Mezua
CPCC10R6800KB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC10R6800KB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.68 OHM 10W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9839 pcs Datuen fitxa CPCC10R6800KB32.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCC Erresistentzia 680 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680 mOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound