CPCC103R300KB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC103R300KB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC103R300KB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.3 OHM 10W 10% RADIAL
Fitxak: CPCC103R300KB32.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CPCC103R300KB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC103R300KB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.3 OHM 10W 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 10570 pcs Datuen fitxa CPCC103R300KB32.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCC Erresistentzia 3.3 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.3 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound