CPCC1027R00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC1027R00JB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC1027R00JB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 27 OHM 10W 5% RADIAL
Fitxak: CPCC1027R00JB32.pdf
  • Mezua
CPCC1027R00JB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC1027R00JB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 27 OHM 10W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9754 pcs Datuen fitxa CPCC1027R00JB32.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.633" L x 0.485" W (16.08mm x 12.32mm)
Series CPCC Erresistentzia 27 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.372" (34.85mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 27 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound