CPCC07R3000JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC07R3000JE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC07R3000JE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.3 OHM 7W 5% RADIAL
Fitxak: CPCC07R3000JE66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Mezua
CPCC07R3000JE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC07R3000JE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.3 OHM 7W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271040 pcs Datuen fitxa CPCC07R3000JE66.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm)
Series CPCC Erresistentzia 300 mOhms
Energia (Watts) 7W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.50mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound