CPCC0239R00JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC0239R00JB31 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC0239R00JB31
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 39 OHM 2W 5% RADIAL
Fitxak: CPCC0239R00JB31.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
160 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CPCC0239R00JB31ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC0239R00JB31 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 39 OHM 2W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 55604 pcs Datuen fitxa CPCC0239R00JB31.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Series CPCC Erresistentzia 39 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 39 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound