CPCC0210R00JB32
Dale / VishayDale / Vishay
CPCC0210R00JB32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CPCC0210R00JB32
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 2W 5% RADIAL
Fitxak: CPCC0210R00JB32.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CPCC0210R00JB32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CPCC0210R00JB32 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10 OHM 2W 5% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 9603 pcs Datuen fitxa CPCC0210R00JB32.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Radial Lead Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Series CPCC Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.807" (20.50mm)
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound