CP00255R100KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00255R100KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00255R100KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5.1 OHM 25W 10% AXIAL
Fitxak: CP00255R100KB14.pdf
  • Mezua
CP00255R100KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00255R100KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5.1 OHM 25W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5249 pcs Datuen fitxa CP00255R100KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Series CP Erresistentzia 5.1 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Deskribapen zehatza 5.1 Ohms ±10% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound