CP00252R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00252R200JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00252R200JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 25W 5% AXIAL
Fitxak: CP00252R200JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP00252R200JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00252R200JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2 OHM 25W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4733 pcs Datuen fitxa CP00252R200JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Series CP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound