CP002012R00KE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP002012R00KE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP002012R00KE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 12 OHM 20W 10% AXIAL
Fitxak: CP002012R00KE66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP002012R00KE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP002012R00KE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 12 OHM 20W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 139200 pcs Datuen fitxa CP002012R00KE66.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Series CP Erresistentzia 12 Ohms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00 12R00KE66
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 Ohms ±10% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound