CP00152R700KB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00152R700KB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00152R700KB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.7 OHM 15W 10% AXIAL
Fitxak: CP00152R700KB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP00152R700KB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00152R700KB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.7 OHM 15W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4413 pcs Datuen fitxa CP00152R700KB14.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Series CP Erresistentzia 2.7 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2.7 Ohms ±10% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound