CP00152R200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP00152R200JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00152R200JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL
Fitxak: CP00152R200JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP00152R200JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00152R200JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2 OHM 15W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5374 pcs Datuen fitxa CP00152R200JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.492" W (48.00mm x 12.50mm)
Series CP Erresistentzia 2.2 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP00152R 0JB14
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound