CP0010R5600KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R5600KE663 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0010R5600KE663
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.56 OHM 10W 10% AXIAL
Fitxak: CP0010R5600KE663.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP0010R5600KE663ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0010R5600KE663 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.56 OHM 10W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 288462 pcs Datuen fitxa CP0010R5600KE663.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 560 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 560 mOhms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP0010R5200JB14
CP0010R5200JB14
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.52 OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 4792 pcs
Deskarga: CP0010R5200JB14.pdf
RFQ
CP0010R5600KE66
CP0010R5600KE66
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 0.56 OHM 10W 10% AXIAL