CP0010R5100JE66
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R5100JE66 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0010R5100JE66
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.51 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CP0010R5100JE66.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP0010R5100JE66ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0010R5100JE66 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.51 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 326073 pcs Datuen fitxa CP0010R5100JE66.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 510 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 510 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound