CP0010R2200JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010R2200JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0010R2200JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.22 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CP0010R2200JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP0010R2200JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0010R2200JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.22 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5048 pcs Datuen fitxa CP0010R2200JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±600ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 220 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP0010R2 0JB14
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 220 mOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound