CP00104R700KB313
Dale / VishayDale / Vishay
CP00104R700KB313 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP00104R700KB313
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL
Fitxak: CP00104R700KB313.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP00104R700KB313ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP00104R700KB313 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 64763 pcs Datuen fitxa CP00104R700KB313.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 4.7 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.7 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP00104R700KB143
CP00104R700KB143
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 4.7 OHM 10W 10% AXIAL
Stockean: 4718 pcs
Deskarga: CP00104R700KB143.pdf
RFQ
CP00104R700KE66
CP00104R700KE66
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
Stockean: 344406 pcs
Deskarga: CP00104R700KE66.pdf
RFQ
CP00104R700KB31
CP00104R700KB31