CP001047K00JE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP001047K00JE663 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP001047K00JE663
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 47K OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CP001047K00JE663.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP001047K00JE663ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP001047K00JE663 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 47K OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 338195 pcs Datuen fitxa CP001047K00JE663.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 47 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Flame Proof, Safety Failure Rate -
Deskribapen zehatza 47 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP001047R00JE66
CP001047R00JE66
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 47 OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 372543 pcs
Deskarga: CP001047R00JE66.pdf
RFQ
CP001047K00JE66
CP001047K00JE66
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 47K OHM 10W 5% AXIAL