CP0010300R0JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CP0010300R0JB14 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP0010300R0JB14
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 300 OHM 10W 5% AXIAL
Fitxak: CP0010300R0JB14.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CP0010300R0JB14ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP0010300R0JB14 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 300 OHM 10W 5% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4802 pcs Datuen fitxa CP0010300R0JB14.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±300ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.875" L x 0.375" W (47.62mm x 9.52mm)
Series CP Erresistentzia 300 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CPB-300
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CP0010300R0JE663
CP0010300R0JE663
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 300 OHM 10W 5% AXIAL
Stockean: 277555 pcs
Deskarga: CP0010300R0JE663.pdf
RFQ
CP0010300R0JB143
CP0010300R0JB143
fabrikatzaileak: Dale / Vishay