CP001020R00KE663
Dale / VishayDale / Vishay
CP001020R00KE663 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP001020R00KE663
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 20 OHM 10W 10% AXIAL
Fitxak: CP001020R00KE663.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
CP001020R00KE663ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP001020R00KE663 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 20 OHM 10W 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 266497 pcs Datuen fitxa CP001020R00KE663.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Series CP Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CP0010 R00KE663
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±10% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound